Contact
HomepaginaOver onsVeelgestelde vragenHoeveel is mijn huis waard
 

Over ons



IMANEX werd 30 jaar geleden opgericht en kan zich ondertussen beroepen op gespecialiseerde medewerkers in elk van de 3 vastgoedpijlers : VERKOOP - VERHUUR - SYNDICUS/RENTMEESTER

IMANEX.BE is een vastgoedsite met een ruim aanbod van onroerende goederen TE KOOP en TE HUUR
Daarnaast willen wij via deze web-site de surfer ook EERSTELIJNSANTWOORD geven met betrekking tot vastgoedvragen (FAQ'S), zowel de koper, de verkoper, de huurder, de verhuurder als de mede-eigenaar.
Voor een IMMO-ADVIES OP MAAT kunt u terecht op ons kantoor. Een eerste gesprek is steeds gratis.

Ons kantoor is gelegen in het centrum van St-Truiden, op 50m van de Grote Markt (schuin tegenover de Minderbroederskerk) :


Minderbroedersstraat 18
3800 St-Truiden
Telefoon 011/672 201
Fax 011/694 245
Algemeen e-mail-adres : info@imanex.be

Let op : Wij zijn gesloten op dinsdagnamiddag en nemen dan geen telefoon op. Dit is het moment waarop wij samen overleggen omtrent dossiers en elke medewerker de kans krijgt ook even rustig door te werken.

Om u een optimale service te voorzien, staat ons team voor u klaar:
VERKOOP : Frank Strauven (gedelegeerd bestuurder : frank.strauven@imanex.be)
  Christophe Neven ( christophe.neven@imanex.be)
   
VERHUUR : Linda Stippelmans (linda.stippelmans@imanex.be)
  Marleen Vossius (marleen.vossius@imanex.be)
  Kirsten Hermans (kirsten.hermans@imanex.be)
  Christophe Neven (christophe.neven@imanex.be)
   
SYNDICUS : Florence Job (gedelegeerd betuurder : florence.job@imanex.be)
  Linda Plevoets (linda.plevoets@imanex.be)

 

Cieska Roskam (cieska.roskam@imanex.be)

 

Sagan Zhanna (sagan.zhanna@imanex.be)

TEVREDEN KLANTEN zijn voor ons de ďsleutel tot succesĒ :

- professioneel, betrouwbaar en persoonlijk (vastgoed)advies
- duidelijke overeenkomsten
- goede afspraken
- een correcte en efficiŽnte opvolging van uw dossier

dit willen wij u bieden. Onze inzet en ervaring zijn uw garantie.

Op onze HOME-pagina vindt u meer informatie over onze manier van werken in de VERKOOP, VERHUUR en als SYNDICUS. Wij beheren ondertussen een kleine kleine 70 gebouwen in Sint-Truiden en omgevingen.

Lid van BIV, CIB en UVS.

 
TE KOOP

Woningen
Appartementen
Investering
Winkelvastgoed
Gronden
Industrie
TE HUUR

Woningen
Appartementen
Studio's
Winkelvastgoed
Industrie
SYNDICUS

Info
Offerte
Login

IN DE KIJKER

Woningen
Appartementen
Investering
Winkelvastgoed
Gronden
Industrie

IMANEX NV

Minderbroedersstraat 18
3800 Sint-Truiden
BelgiŽ
Ondernemingsnummer : 0429200353
BTW nummer : BE 0429.200.353

 

BIV: ďToezichthoudende autoriteit: Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars, Luxemburgstraat 16 B te 1000 BrusselĒ

Onderworpen aan de deontologische code BIV: www.biv.be

Frank Strauven - Vastgoedmakelaar-bemiddelaar-syndicus - 507914
Florence Job - Vastgoedmakelaar-syndicus - 507974

Powered by Global Internet Consulting...

HomeOver onsStayenAanvraag schattingFAQNieuwsbriefOpeningsurenContact
LinksOnze bannersSitemapPrivacybeleidDisclaimer

Copyright © 2012 IMANEX NV