Over ons

IMANEX werd 30 jaar geleden opgericht en kan zich ondertussen beroepen op gespecialiseerde medewerkers in elk van de 3 vastgoedpijlers : VERKOOP - VERHUUR - SYNDICUS/RENTMEESTER

IMANEX.BE is een vastgoedsite met een ruim aanbod van onroerende goederen TE KOOP en TE HUUR
Daarnaast willen wij via deze web-site de surfer ook EERSTELIJNSANTWOORD geven met betrekking tot vastgoedvragen (FAQ'S), zowel de koper, de verkoper, de huurder, de verhuurder als de mede-eigenaar.
Voor een IMMO-ADVIES OP MAAT kunt u terecht op ons kantoor. Een eerste gesprek is steeds gratis.

Ons kantoor is gelegen in het centrum van St-Truiden, op 50m van de Grote Markt (schuin tegenover de Minderbroederskerk) :
Minderbroedersstraat 18
3800 St-Truiden
Telefoon 011/672 201
Fax 011/694 245
Algemeen e-mail-adres : info@imanex.be
 
OPGELET nieuwe openingsuren :
Maandag : 09u00 – 12u00 & 12u30 – 17u00 I Dinsdag: 09u00 – 12u00 I Woensdag: 09u00 – 12u00 & 12u30 – 18u30 I Donderdag: 09u00 – 12u00 & 12u30 – 17u00 I Vrijdag: 09u00 – 12u00 & 12u30 – 16u00 I Zaterdag: 09u00 – 12u00
Let op : Wij zijn gesloten op dinsdagnamiddag en nemen dan geen telefoon op. Dit is het moment waarop wij samen overleggen omtrent dossiers en elke medewerker de kans krijgt ook even rustig door te werken.

Om u een optimale service te voorzien, staat ons team voor u klaar:
VERKOOP : Frank Strauven (gedelegeerd bestuurder : frank.strauven@imanex.be)
  Christophe Neven ( christophe.neven@imanex.be)
   
VERHUUR : Linda Stippelmans (linda.stippelmans@imanex.be)
  Marleen Vossius (marleen.vossius@imanex.be)
  Kirsten Hermans (kirsten.hermans@imanex.be)
  Christophe Neven (christophe.neven@imanex.be)
   
SYNDICUS : Florence Job (gedelegeerd betuurder : florence.job@imanex.be)
  Linda Plevoets (linda.plevoets@imanex.be)
  Tim Morren (tim.morren@imanex.be)

 

Sagan Zhanna (sagan.zhanna@imanex.be)

TEVREDEN KLANTEN zijn voor ons de “sleutel tot succes” :

  • professioneel, betrouwbaar en persoonlijk (vastgoed)advies
  • duidelijke overeenkomsten
  • goede afspraken
  • een correcte en efficiënte opvolging van uw dossier


Dit willen wij u bieden. Onze inzet en ervaring zijn uw garantie.

Op onze HOME-pagina vindt u meer informatie over onze manier van werken in de VERKOOP, VERHUUR en als SYNDICUS. Wij beheren ondertussen een kleine kleine 70 gebouwen in Sint-Truiden en omgevingen.

Lid van BIV, CIB en UVS.

Hebt u vragen of wilt u meer informatie over onze diensten? U wilt een afspraak? Vul het formulier hieronder in en wij zullen snel reageren.

Uw gegevens


(*) verplichte velden